Reply To: Program partnerski money2money

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Program partnerski money2money Reply To: Program partnerski money2money

#29013
Anonymous
Guest

Kilka słów na temat wymagań jakie musimy spełnić żeby przystąpić do programu m2m:

1 Własna domena

Musimy wybrać oraz wykupić domenę internetową czyli tak naprawdę nazwę naszej strony. Domena składa się z nazwy oraz rozszerzenia przykład: „mojadomena.pl”. Domenę przeważnie wykupujemy na rok, koszt to około 100zł. Po upływie roku otrzymujemy przypomnienie o wygasającej domenie i możemy zapłacić za kolejny rok, jeśli nie zapłacimy nie ponosimy żadnych konsekwencji, domena trafia do puli domen opuszczonych i ktoś inny może ją przejąć.

2 Wykupiony serwer

Kolejnym warunkiem uczestnictwa w programie jest własny serwer, czyli własne miejsce na dysku gdzie możemy wgrać pliki naszej strony. Usługę tego typu wykupujemy od firm, które zajmują się hostingiem czyli udostępnianiem miejsca na własnych serwerach. Przeciętny koszt waha się od 10 do 100zł.

Doświadczenie w emarketingu lub pozycjonowaniu

Musimy mieć przynajmniej niewielkie doświadczenie w reklamie produktów przez internet, żeby nasze zgłoszenie do programu partnerskiego nie zostało odrzucone. Oczywiście nie jest to coś niesamowitego i nieosiągalnego dla zwykłego użytkownika internetu. Zwyczajnie trzeba umieścić na naszej stronie unikalne treści, które zainteresują potencjalnego odbiorcę oraz zacząć regularnie dodawać witrynę do znanych katalogów tak żeby stała się widoczna w sieci i generowała ruch.

Podczas zapisywania się do programu money2money zaznaczamy, że jesteśmy właścicielami stron a, b, c które zajmują taką i taką pozycję w wyszukiwarkach, można też dołączyć statystyki z ruchu na stronach.

Jeśli w ten sposób podejdziemy do sprawy możemy być pewni, że zostaniemy przyjęci do programu i zaczniemy zarabiać.

Podsumowanie

Roczny koszt współpracy to maksymalnie 150zł osobiście korzystam z usług firmy o12 gdzie jednocześnie zamawiam serwer i domenę. Zyski natomiast nieograniczone zależą od naszej pomysłowości w promowaniu usług.

W razie pytań proszę pisać od czasu do czasu zaglądam na forum.