Reply To: Comperia program partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Comperia program partnerski Reply To: Comperia program partnerski

#28975
Anonymous
Guest

Korzystam z programu partnerskiego Comperia i muszę przyznać, że jest to bardzo profesjonalne narzędzie do reklamy produktów finansowych.

Na szczególną uwagę zasługują widgety czyli bloki reklamowe, które całkowicie możemy dostosować do szaty graficznej naszej strony. Bloki takie mogą wyświetlać na naszej witrynie między innymi aktualne informacje finansowe ze świata, porównania kredytów, lokat lub kont bankowych.

Tego typu elementy bardzo wzbogacają stronę jednocześnie z własnego doświadczenia po przeanalizowaniu statystyk złożonych wniosków, mogę powiedzieć, że również cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników internetu.

Comperia wychodzi naprzeciw użytkownikom którzy nie mają własnych stron i po rejestracji udostępnia gotowe serwisy z produktami finansowymi, które możemy od razu zacząć promować wśród znajomych lub internautów.

Rejestracja jest szybka i prosta możemy wybrać opcję zapisu jako osoba fizyczna lub firma. Dla zainteresowanych podaję link do rejestracji w programie Comperia.