Reply To: Bankier program partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Bankier program partnerski Reply To: Bankier program partnerski

#28960
Anonymous
Guest

W programie partnerskim Bankiera pojawiły się nowe ciekawe narzędzia w postaci generatora linków partnerskich. Teraz możemy tworzyć własne linki do wybranych produktów finansowych i umieszczać je w tekście naszej strony. Każdy link, który dodatkowo uzbroimy w indywidualną etykietę, umożliwiać będzie nam śledzenie statystyk kliknięć.

W ramach uzupełnienia informacji na temat programu partnerskiego Bankiera musimy wspomnieć o gotowych stronach z produktami bankowymi, które udostępnia nam Bankier od razu po zapisaniu się do programu. Strony te możemy prawie dowolnie modyfikować zmieniając kolor, wielkość czcionek oraz wszelkie opisy. Dzięki temu osoby, które nie mają doświadczenia w tworzeniu stron szybko zbudują własne profesjonalne centrum finansowe.

Poniżej udostępniamy link do przykładowego centrum finansowego, którego utworzenie nie wymaga wiedzy informatycznej:

Przykładowe centrum finansowe

Posiadając tego typu centrum finansowe na początek możemy przesłać jego adres do znajomych, rodziny. Jeśli wybiorą za jego pośrednictwem jeden z produktów finansowych otrzymamy prowizję.